Niestępowo. Afera z udziałem Ukraińców. Usiłowano kogoś zabić?

Niestępowo. Afera z udziałem Ukraińców. Usiłowano kogoś zabić?

Po awanturze i pobiciu właściciela sklepu w Dzierżążnie (gm. Kartuzy) doszło w ten weekend do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia, tym razem w Niestępowie (gm. Żukowo). Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, usiłowano zabić obywatela Ukrainy, a napastnikami byli… również Ukraińcy. Sprawę bada prokuratura.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, w Niestępowie (gm. Żukowo) doszło do usiłowania zabójstwa lub zabójstwa, a w sprawę zamieszani są obywatele Ukrainy.

Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku potwierdziła, że pokrzywdzony to obywatel Ukrainy, zaś dwaj napastnicy to również mieszkańcy kraju za naszą wschodnią granicą.

Reklamy

Poszkodowany trafił do szpitala, jednak jego życiu najprawdopodobniej nie grozi niebezpieczeństwo. Prokuratura zaś prowadzi postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała.

Zobacz również: Policja przyznaje – wśród kierowców „pod wpływem” wyróżniają się osoby zza granicy

To nie pierwsza w ostatnim czasie niebezpieczna sytuacja z udziałem Ukraińców w pow. kartuskim. Nie tak dawno doszło do zabójstwa obywatela Ukrainy podczas libacji alkoholowej w Kiełpinie (gm. Kartuzy).

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*