Mirachowo. Mariusz Treder zaoferował 2 tys zł za wskazanie sprawców kradzieży w OSP

Mirachowo. Mariusz Treder zaoferował 2 tys zł za wskazanie sprawców kradzieży w OSP

„Strażacy z OSP są bohaterami dnia codziennego, zawsze gotowymi nieść bezinteresowną pomoc” – mówi przewodniczący kartuskiej RM Mariusz Treder, który oferuje 2 tys. zł osobie, która wskaże sprawców kradzieży w Ochotniczej Straży Pożarnej w Mirachowie. Łupem złodziei padło paliwo i akumulator z agregatu prądotwórczego.

Mariusz Treder, szef Rady Miejskiej w Kartuzach zaoferował nagrodę w wysokości 2 tysięcy złotych za wskazanie sprawców kradzieży, do której doszło kilka dni temu w jednostce OSP w Mirachowie. Łupem złodziei padło m. in. paliwo i akumulator z agregatu prądotwórczego. Osoba, która pomoże w znalezieniu sprawców, może liczyć na pełną anonimowość.

-Mam nadzieję, że nagroda zmobilizuje do podania sprawcy tego czynu – mówi M. Treder. – Strażacy z OSP często są pierwsi na miejscu zdarzeń. Udzielają pomocy, ratują nasze życie, dorobek i mienie, narażając własne życie. Są bohaterami dnia codziennego, zawsze gotowymi nieść bezinteresowną pomoc innym. Mam nadzieję, że sprawę znajdziemy, a strażakom życzę, aby z każdej akcji cali i zdrowi wracali do tych, którzy na nich czekają.

Reklamy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*