3 maja przez Gdańsk przeszedł Marsz Wkurzonych. Wzięło w nim udział kilka tysięcy osób. Przeszli oni z placu Solidarności na Długi Targ. Byli bardzo hałaśliwi!
Zobacz też: Garnison Danzig: zmiana warty pod Wieżą Więzienną [ZDJĘCIA]
Maszerujący szli, gwizdali, dęli w trąbki i walili w bębny. Komentarze, które docierały do naszych uszu były jednoznacznie nieprzychylne marszowi. Oczywiście, ci którzy byli za – milczeli lub przyłączali się do gwiżdżących.




![Bogdan Łapa Starostą Powiatu Kartuskiego [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2018/11/IMG_1354-150x150.jpg)


![Garnison Danzig: zmiana warty pod Wieżą Więzienną [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2016/05/Garnison-Danzig-zmiana-warty-pod-Wieza-Wiezienna-ZDJECIA-150x150.jpg)
![CITY TRAIL: rekord frekwencji w Gdańsku! [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2019/10/CITY_TRAIL_Trójmiasto_27_10_2019-3-150x150.jpg)

Najnowsze komentarze