Lniska. Poważny wypadek na DK7. Jedna osoba w ciężkim stanie, są inni poszkodowani

Lniska. Poważny wypadek na DK7. Jedna osoba w ciężkim stanie, są inni poszkodowani

Wczoraj policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w Lniskach  (gm. Żukowo) na drodze krajowej numer 7. W ciężkim stanie do szpitala trafił kierujący citroenem. Trzech innych uczestników tego zdarzenia również trafiło do szpitala.

W dniu wczorajszym kartuscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Lniskach na drodze krajowej numer 7.  Do zdarzenia doszło około godz. 11.30. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 40-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego, prowadząc pojazd marki Citroen Berlingo, na prostym odcinku drogi najechał na tył pojazdu citroen C4, którym kierowała 31-letnia mieszkanka gminy Chmielno.

Następnie siłą odrzutu, kierujący citroenem berlingo zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Volkswagen Multivan, kierowanym przez 47-letniego mieszkańca Rumii. W wyniku zdarzenia kierujący citroenem berlingo w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala.

Reklamy

Z ogólnymi obrażeniami ciała do szpitala zabrano również kierującą citroenem C4, kierującego volkswagenem oraz pasażera pojazdu citroen berlingo. Pojazd marki Citroen Berlingo zabezpieczono, na policyjny parking a kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Przyczyny oraz szczegółowe okoliczności wypadku są ustalane w ramach prowadzonego postępowania.

Na miejscu były jednostki strażackie z Leźna, Żukowa i Kartuz.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*