Letnia Strefa Runmageddon na PGE Stadionie Letnim w Gdańsku od 15 lipca do 27 sierpnia [PROGRAM]

Letnia Strefa Runmageddon na PGE Stadionie Letnim w Gdańsku Brzeźnie startuje 15 lipca. Chętni będą mogli bezpłatnie trenować na oryginalnych przeszkodach Runmageddonu.

Runmageddon Babie Doły
Runmageddon Babie Doły 2016/ fot. Waldek Kaiser

W wybrane weekendy odbywać się będą Otwarte Treningi Runmageddonu pod okiem wykwalifikowanych trenerów, a dwukrotnie zorganizowane zostaną Ekstremalne Zawody!

Organizatorzy Letniej Strefy Runmageddonu zapraszają! Do dyspozycji zainteresowanych oddają trzy tory ze specjalnymi przeszkodami, umożliwiające trening, zabawę i wzajemną rywalizację. Na uczestników czekać będą m.in. pionowe ściany, schody, poręcze, liny do wspinania, trelinki, hope to rope czy harfa. Strefa zostanie przygotowana tak, by mogli z niej korzystać zarówno początkujący, jak i zaawansowani fani Crossfitu i biegów z przeszkodami.

Runmageddon Rekrut w Gdyni Orłowo [ZDJĘCIA]

Runmageddon to największy cykl ekstremalnych biegów z przeszkodami w Polsce, a PGE Stadion Letni to największy obiekt sportowo-rozrywkowy nad polskim morzem. Nasza współpraca jest naturalnym połączeniem – wspólnie propagujemy spędzanie wolnego czasu w sposób aktywny i ciekawy. Bardzo się cieszę, że zarówno rekreacyjnie uprawiający sport, jak i Ci bardziej zaawansowani, będą mieli okazję poćwiczyć na naszych przeszkodach w tak wspaniałych warunkach – powiedział Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.

Letnia Strefa Runmageddon wystartuje 15 lipca. Tego dnia o godzinie 14:00 odbędzie się pierwszy Otwarty Trening Runmageddonu. Kolejne będą odbywać się w każdą sobotę i niedzielę
w godzinach 14:00-16:00, za wyjątkiem 22-23 lipca i 12-13 sierpnia kiedy odbędą się Ekstremalne Zawody Runmageddonu. W pozostałe dni, Strefa będzie dostępna dla wszystkich chętnych. Zapisy na treningi i zawody będą prowadzone poprzez stronę www.runmageddon.pl w zakładce treningi.

Runmageddon Gdynia 2017: wielka galeria uczestników [ZDJĘCIA]

-Przez cały okres wakacyjny oferujemy miejsce gdzie codziennie, bezpłatnie mogą trenować zarówno początkujący i zaawansowani zawodnicy  na profesjonalnym sprzęcie. Udało nam się stworzyć niepowtarzalne miejsce gdzie można trenować w zasadzie większość dyscyplin sportu. Po raz pierwszy odbędą się też zawody w unikalnej formule na torze Runmageddonu! – powiedział Jakub Popławski operator strefy.

Runmageddon Babie Doły
Runmageddon Babie Doły 2016/ fot. Waldek Kaiser

Runmageddon w Gdyni 2016: wielka galeria uczestników [ZDJĘCIA]

Po zamknięciu Letniej Strefy Runmageddon do Trójmiasta zawita kolejna edycja ekstremalnego biegu z przeszkodami. W dniach 9 i 10 września uczestnicy będą mogli wystartować w formułach Intro (3 km i 15+ przeszkód), Rekrut Dzienny i Nocny (6 kilometrów i 30+ przeszkód), Classic (12 kilometrów i 50+ przeszkód), oraz specjalnej wersji dziecięcej Runmageddon Kids. Więcej na www.runmageddon.pl .

 

Letnia Strefa Runmageddon  – harmonogram:

1) Codziennie od 15 lipca do 27 sierpnia przez całą dobę (z wyłączeniem godzin treningów i zawodów) możliwość korzystania indywidualnego

2) Otwarte Treningi Runmageddon (od godz. 14.00- 16:00):

– 15-16 lipca

– 29-30 lipca

– 5-6 sierpnia

– 19-20 sierpnia

– 26-27 sierpnia

3) Ekstremalne Zawody Runmageddon:

– 22-23 lipca zawody otwarte (w godzinach 10:00-16:00)

– 12-13 sierpnia finał

Runmageddon Babie Doły
Runmageddon Babie Doły 2016/ fot. Waldek Kaiser

Skomentuj: Letnia Strefa Runmageddon na PGE Stadionie Letnim w Gdańsku od 15 lipca do 27 sierpnia [PROGRAM]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*