Łapalice. Wystraszyli kierowców – ciągnęli za klamki i walili w szyby. Kim są?

Łapalice. Wystraszyli kierowców – ciągnęli za klamki i walili w szyby. Kim są?

O 2-óch agresorach, którzy bez koszulek wybiegli na ulicę w Łapalicach (gm. Kartuzy), napisano na stronie Spotted: Kartuzy na Facebooku. Mężczyźni podobno próbowali dostać się do samochodów, które zatrzymali, krzycząc i waląc w szyby. Czy policja wie o sprawie?

„W sobotę 29 lipca około godziny 19.40, jadąc w stronę Kartuz wjeżdżając do Łapalic natrafiła się dość dziwna sytuacja. Dwóch panów w wieku około 30/40 lat nagle agresywnie wybiegło na ulice zdejmując przy tym koszulki. Samochody ledwo zdarzyły zahamować, mogło to się źle skończyć. Panowie próbowali dostać się do samochodów, ciągając za klamki i waląc w szyby, krzycząc przy tym. Nie jestem w stanie powiedzieć co mówili, ponieważ ogarnął mnie szok. Uważajcie na siebie!” – napisano na Facebookowej stronie Spotted Kartuzy.

Jak wynika z komentarzy, zamieszczonych pod postem, to nie pierwsza taka sytuacja w tym miejscu. Czy o sprawie wie kartuska policja?

Reklamy

Jak mówi Aldona Domaszk z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, dotąd mundurowi nie odnotowali żadnej interwencji bądź zgłoszenia w tej sprawie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*