Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Luzinie odbyła się 1 maja. Zorganizowana została przez Oddział Pomorski Polskiej Federacji Kynologicznej. Psy, tradycyjnie już, eksponowane były w Gminnym Ośrodku Sportu Rekreacji i Turystyki. Zobacz zdjęcia.
Zobacz też: Krokowska 10, czyli kolejna odsłona cyklu Kaszuby Biegają 2016 [ZDJĘCIA]
W Luzinie można było między innymi oglądać owczarki niemieckie, owczarki belgijskie, labradory, buldożki francuskie, grzywacze chińskie i shih tzu. Przed rozpoczęciem wystawy odbyły się testy psychotechniczne, których pozytywne zaliczenie przez czworonogi jest warunkiem dopuszczenia do hodowli psów ras użytkowych.
Do zdobycia były nie tylko puchary i nagrody, ale również tytuły i certyfikaty.
Skomentuj: Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Luzinie [ZDJĘCIA]





![Festiwal Potraw Kaszubskich „Kaszëbsczé Jestkù” w Ostrzycach [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2016/10/Festiwal-Potraw-Kaszubskich-Kaszebscze-Jestku-w-Ostrzycach-ZDJECIA-150x150.jpg)



![Kto na wójta, kto na burmistrza? [KANDYDACI]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2018/09/achievement-adult-agreement-327540-150x150.jpg)

Najnowsze komentarze