Nowości w zKaszub.info – dwa programy wideo już niedługo!

Nowości w zKaszub.info – dwa programy wideo już niedługo!

„Brodacz pyta” i „Pretekst do rozmowy” – to nowe programy portalu zKaszub.info, których pilotażowe odcinki będzie można obejrzeć jeszcze w tym tygodniu. Oba realizowane są w kartuskim pubie „Pretekst”. Zachęcamy do oglądania!

Portal zKaszub.info rusza z nowymi programami wideo – „Brodacz pyta” oraz „Pretekst do rozmowy”. Dyskusje z zaproszonymi gośćmi prowadzić będzie redaktor naczelny Andrzej Baranowski. Pilotażowe odcinki opublikowane zostaną jeszcze w tym tygodniu.

„Brodacz pyta” to program, w którym zaproszonymi gośćmi będą różni ludzie – m. in. wybitni kucharze, psychologowie, muzycy oraz inne uzdolnione osoby, a także takie, których historia jest warta opowiedzenia. Znasz takich ludzi? Koniecznie daj nam znać!

Reklamy

„Pretekst do rozmowy” to z kolei program, w którym wezmą udział samorządowcy, politycy, radni różnych szczebli, sołtysi oraz szefowie instytucji. W pilotażowym odcinku wystąpi radna Rady Miejskiej w Kartuzach Klaudia Kałużna. Opublikowany zostanie on jeszcze w tym tygodniu. Czekajcie, bo warto!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*