Klasy mundurowe ślubowały. Komendant Pow. Policji gościem uroczystości

Klasy mundurowe ślubowały. Komendant Pow. Policji gościem uroczystości

Komendant Powiatowy Policji w Kartuzach wziął udział w uroczystym ślubowaniu uczniów klas pierwszych Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kartuzach o profilu policyjnym i wojskowym.

Komendant Powiatowy Policji w Kartuzach podinsp. Tomasz Juński uczestniczył w uroczystym ślubowaniu uczniów klas pierwszych Zespołu Szkół Ogólnokształcącym nr 2 w Kartuzach o profilu policyjnym i wojskowym.

Dzisiaj w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kartuzach odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych o profilu policyjnym i wojskowym. Pierwszoklasiści złożyli ślubowanie przed zaproszonymi gośćmi, gronem pedagogicznym, starszymi kolegami oraz rodzicami.

Reklamy

W tym ważnym wydarzeniu uczestniczył także Komendant Powiatowy Policji w Kartuzach podinsp. Tomasz Juński. Kadeci złożyli uroczyste ślubowanie, którego słowa rozbrzmiewały w całej szkole. To już kolejne klasy mundurowe w tej szkole.

Podczas czteroletniego cyklu kształcenia młodzież z klas policyjnych zapozna się z podstawowymi zasadami pracy w policji w zakresie prawa, samoobrony, musztry i wielu innych kierunkach.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*