Kartuzy. Pierwszoklasiści z „dwójki” ślubowali

Kartuzy. Pierwszoklasiści z „dwójki” ślubowali

W piątek 21 października pierwszoklasiści z kartuskiej „dwójki” przystąpili do ślubowania i pasowania na uczniów. Tym samym zostali pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. W tym ważnym dniu towarzyszyli im ich rodzice, dziadkowie oraz zaproszeni goście. Zobacz zdjęcia!

Najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Kartuzach w pięknym montażu słowno-muzycznym, który zakończył się tańcem, wspaniale zaprezentowali swoje wszechstronne umiejętności. Na koniec kilka słów do młodszych uczniów skierowały koleżanki i koledzy z klas drugich.

W kulminacyjnym momencie święta, w podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie klas pierwszych ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Reklamy

Dyrektor Piotr Kloczkowski przyjął uroczyste ślubowanie i pasował najmłodszych, włączając ich tym samym do grona uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach. Na pamiątkę tej pięknej uroczystości uczniowie otrzymali dyplomy i upominki.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*