Kilku nietrzeźwych kierowców w weekend. Jeden spowodował kolizję

Kilku nietrzeźwych kierowców w weekend. Jeden spowodował kolizję

W miniony weekend jak niemalże co tydzień znalazło się kilku kierowców, którzy wsiedli za kółko po spożyciu alkoholu. Niechlubnym rekordzistą tym razem był 43-latek, którzy przez jazdę „pod wpływem” uderzył samochodem w drzewo.

W minioną sobotę po godz. 12 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego w Pomieczynie (gm. Przodkowo).

Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 43-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jadący fordem zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.

Reklamy

Mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń. Podczas sprawdzania okazało się jednak, że jest pod wpływem alkoholu. Policyjny alkomat wykazał ponad 1,5 promila.

W niedzielę po godzinie 7 w Prokowie (gm. Kartuzy) policjanci zatrzymali 48-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego, który kierował pojazdem marki Volkswagen, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym prawie 1 promil.

Tego samego dnia po godz. 18 w Małkowie (gm. Żukowo) policjanci zatrzymali 56-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego, który kierował pojazdem marki Mercedes znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym ponad 1 promil.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*