Kiełpino. Poznajesz go? Ten mężczyzna może mieć związek z włamaniem do plebanii

Kiełpino. Poznajesz go? Ten mężczyzna może mieć związek z włamaniem do plebanii

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach prowadzą czynności w sprawie kradzieży z włamaniem do budynku plebani w Kiełpinie (gm. Kartuzy), a związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę, proszony jest o kontakt z policją.

Do zdarzenia doszło 9 stycznia między godziną 16.45, a 18.30 w budynku plebani parafii pod wezwaniem Św. Michała Archanioła w Kiełpinie (gm. Kartuzy). Mundurowi natychmiast po otrzymaniu informacji o kradzieży udali się na miejsce, skąd zabezpieczyli monitoring oraz ustalili i przesłuchali świadków.

Na podstawie analizy zabezpieczonego nagrania ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.
Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości.

Reklamy

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę na zdjęciu lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu oraz osoby które posiadają monitoring w pobliżu miejsca zdarzenia proszone są w pierwszej kolejności o kontakt z referentem sprawy asp. sztab. Stanisławem Stencel – tel. 477 422 269 lub e-mail: stanislawstencel@gd.policja.gov.pl lub za pośrednictwem dyżurnego KPP w Kartuzach – tel. 47 74 222 22.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*