Kawle. Mołdawianin wbiegł na drogę prosto pod koła samochodu?

Kawle. Mołdawianin wbiegł na drogę prosto pod koła samochodu?

Wczoraj policjanci z kartuskiej drogówki pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Kawlach (gm. Sierakowice). Mundurowi wstępnie ustalili, że 47-letni obywatel Mołdawii najprawdopodobniej tuż za zakrętem wbiegł na jezdnię w niedozwolonym miejscu, w wyniku czego został potrącony przez jadącego volkswagenem 20-letniego mężczyznę.

Wczoraj po godzinie 22 dyżurny kartuskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w Kawlach (gm. Sierakowice), gdzie został potrącony pieszy. Na miejsce natychmiast zadysponowano patrol policji oraz służby ratunkowe. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 47-letni obywatel Mołdawii najprawdopodobniej tuż za zakrętem wbiegł na jezdnię, wskutek czego został potrącony przez prawidłowo jadącego w kierunku Gowidlina 20-latka, który podróżował volkswagenem.

W wyniku zdarzenia i odniesionych obrażeń 47-latek został przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze wykonali oględziny pojazdu, oględziny miejsca wypadku drogowego, dokumentację fotograficzną oraz szkic sytuacyjny. Mundurowi wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

Reklamy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*