Kaszubskie Centrum Sportów Walki

Kaszubskie Centrum Sportów Walki już otwarte [ZDJĘCIA]

W piątkowy wieczór w Kartuzach otwarte zostało Kaszubskie Centrum Sportów Walki. Na sobotę zaś zaplanowany został dzień otwarty, w ramach którego mieszkańcom miasta zaprezentują się zawodnicy uprawiający między innymi boks, zapasy i kickboxing.

20160909_Otwarcie_Kaszubskiego_Centrum_Sportow_Walki-1

Zdjęcie 1 z 62

Fot.: Michał Konkol

W stworzenie Kaszubskiego Centrum Sportów Walki zainwestowało Pomorskie Centrum Napraw Pojazdów. Obiekt wyposażony został między innymi w sprzęt do crossfitu, worki treningowe i urządzenia do ćwiczeń. W budynku znajdą się również szatnie i prysznice.

Zobacz też: Kaszubskie Centrum Sportów Walki: prace na ukończeniu  [ZDJĘCIA]

W uroczystości otwarcia uczestniczyli między innymi przedstawiciele inwestora, działacze sportowi, zawodnicy i dziennikarze. Mieszkańcy Kartuz Kaszubskie Centrum Sportów Walki będą mogli obejrzeć w sobotę, 10 września. Dzień otwarty potrwa od godz. 10 do 16. W tym czasie odbędą się pokazy jogi, pilates, cross fitu oraz walk bokserskich, pojedynków zapaśniczych, czy starć kickbokserów. 

Reklamy

Kaszubskie Centrum Sportów Walki mieści się w Kartuzach przy ul. Węglowej 1. Wjazd od ul. Gdańskiej na wysokości stacji benzynowej.

Skomentuj: Kaszubskie Centrum Sportów Walki już otwarte [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*