Pow. kartuski. „Biało-zielony Mikołaj” odwiedził młodych miłośników sportu. Zobacz wideo!

Pow. kartuski. „Biało-zielony Mikołaj” odwiedził młodych miłośników sportu. Zobacz wideo!

Ma czerwony strój i w towarzystwie lwa przemierzał powiat kartuski, aby odwiedzić najmłodszych adeptów piłki nożnej i sportów walki. Wręczył im biało-zielone prezenty. Mowa o pewnym szczególnym Św. Mikołaju… Zobacz zdjęcia i materiały wideo!

Dzięki zaangażowaniu kibiców z kartuskiego fanklubu gdańskiej Lechii najmłodsi przez cały tydzień mogli świętować Mikołajki. Grupa przemierzyła Kartuzy, Somonino, Chmielno i Tuchom, by z biało-zielonymi gadżetami oraz słodkościami odwiedzić tych, którym piłka nożna jest bliska sercu.

-To nie pierwsza taka akcja, skierowana do najmłodszych sportowców. Cieszymy się, że jest ich w naszym powiecie tak dużo. Wychodzimy do nich, by zachęcić do wspierania naszego ukochanego klubu na trybunach gdańskiej areny –  podkreśla koordynator fanklubu Kartuska Lechia.Wiemy, że nie wszyscy z nich będą mogli zagrać w barwach Gdańskiej Lechii, ale znaczna część z nich na pewno może zostać stałym bywalcem na trybunach stadionu w Gdańsku –

Reklamy

Przez cały tydzień „lechiści” odwiedzili między innymi podopiecznych Domu Dziecka w Kartuzach, sportowców z Akademii Piłkarskiej „Jedynka” Kartuzy oraz „Rebelia” Kartuzy, a także Kluby Szargan Somonino, Damroka Chmielno i Vigo Tuchom.

-W okresie świątecznym fajnie jest zrobić coś dla innych. Nagrodą dla nas są uśmiechy tych młodych sportowców, ale warto też podziękować klubowi Lechia Gdańsk i Stowarzyszeniu „Lwy Północy” oraz sponsorom (Romado Brzezińscy www.sport-line.pl, Ras-Drew, Pracownia Stolarska Grzegowscy, Pakos, Stal-bud, B.K Szalunki, Tom-pol, TM Cars, Platan, Krzewi Róg Garcz, Dawind) – dodaje koordynator fanklubu. – Dzięki nim paczki, jakie mogliśmy rozdać dzieciakom były dużo „bogatsze”. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaufanie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*