Kaszubska Influencerka z nowym przebojem. Premiera już jutro!

Kaszubska Influencerka z nowym przebojem. Premiera już jutro!

Klip do nowego utworu Kaszubskiej Influencerki, zatytułowanego „Maliny”, już jutro pojawi się w serwisie YouTube. Co ważne, teledysk tym razem realizowała ekipa filmowa, współpracująca z takimi gwiazdami disco polo, jak chociażby Andre. Kogo, a także co zobaczymy w nowym klipie Karoliny Stankowskiej?

Karolina Stankowska, czyli słynna Kaszubska Influencerka nie spoczywa na laurach. Po świetnie przyjętych utworach, takich jak „Nasze Kartuzy„, „S6” czy „Folklove„, przyszedł czas na przebój zatytułowany „Maliny”. O czym opowiada?

Jak mówi regionalistka, „Maliny” to utwór „o kaszubskich dziewczynach, dlatego zobaczymy w nim same dziewczyny prosto z Kaszub i malownicze tereny Szwajcarii Kaszubskiej”. W klipie udział wzięły m. in. Agata Plichta, pochodząca z Mezowa (gm. Kartuzy) miss Gdańska, Aleksandra Dorawa z Gowina (gm. Wejherowo) oraz dziewczyny z zespołu „Frantówka” z Lęborka.

Reklamy

W teledysku zobaczymy m. in. wiatrak w Ręboszewie (gm. Kartuzy), plażę przy „Rychertówce” w Zaworach, a także… nieznanego rolnika zboża w Rzymie (gm. Chmielno). Na tym oczywiście nie koniec.

Zobacz również: Sianowo. „Pòzdrôwióm Cebie Matkò” w wykonaniu Kaszubskiej Influencerki

Co istotne, Karolina Stankowska obiecuje w teledysku nową jakość, bowiem klip realizowała inna ekipa filmowa niż dotychczas, pracująca z gwiazdami disco polo, takimi jak Andre czy Bartosz Jagielski. Premiera teledysku już jutro (środa) o godz. 17 w serwisie YouTube.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*