Kartuzy. Nauczycielka walczy z groźnym nowotworem. Potrzebna pomoc

Kartuzy. Nauczycielka walczy z groźnym nowotworem. Potrzebna pomoc

Z bardzo rzadkim i niebezpiecznym nowotworem ma do czynienia Ania, lubiana i ceniona nauczycielka z Kartuz, pracująca na co dzień z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Trwa zbiórka środków – liczy się każda złotówka i czas.

Ania, walcząca z międzybłoniakiem otrzewnej, bo tak nazywa się groźny nowotwór, na co dzień pracuje z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Jest to dla niej również pasja, w którą wkłada sporo serca i energii. Największą zapłatą za pracę jest dla niej uśmiech  i radość swoich podopiecznych.

Jak czytamy w opisie zrzutki, Ania jest osobą pełną życia i zapału. Teraz jednak potrzebuje pomocy nas wszystkich. Groźny nowotwór zdiagnozowano u niej w 2020 roku. Wymaga on specjalistycznego leczenia.

-Po wielu miesiącach badań oraz diagnoz jest potrzeba wdrożenia leczenia immunoterapią, które w Polsce jest nierefundowane. Leczenie trzeba zacząć jak najszybciej, dlatego też zwracamy się z prośbą do Was o pomoc w tym trudnym czasie – czytamy dalej na stronie zrzutki. – Razem możemy sprawić, aby Ania była zdrowa i mogła dalej pomagać dzieciom.

Zebrać należy 300 tys. zł. Jest to kwota, potrzebna na leczenie immunoterapią. Podawanie leku odbywa się co 3 tygodnie przez okres 12 miesięcy. Koszt jednorazowego zabiegu to około 20. tys. zł. Zbiórkę wesprzeć można TUTAJ.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*