„Goldpur” – firma, która profesjonalnie zadba o Twój dach lub poddasze

„Goldpur” – firma, która profesjonalnie zadba o Twój dach lub poddasze

Zadbaj o swój dach lub poddasze! Szukasz firmy, która profesjonalnie zajmie się tym dzięki izolacji natryskowej pianką poliuretanową? Koniecznie odezwij się do „Goldpur” z Szymbarku. Właściciel firmy Piotr Darsznik stawia nie tylko na rzetelną współpracę ze swoimi klientami, ale również na w pełni ekologiczne rozwiązania.

„Goldpur” to firma z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w izolacji natryskową pianką poliuretanową.

-Jesteśmy dumni, że od tylu lat ocieplamy domy na terenie całego Pomorza – mówi właściciel firmy „Goldpur” Piotr Darsznik. – Izolacja natryskowa pianką to nowoczesna technologia termoizolacyjna, która podbiła rynki na całym świecie. Warto podkreślić, że została ona uznana za technologię ekologiczną, dlatego właściciele domów jednorodzinnych, zainteresowani naszymi usługami, mogą złożyć wniosek o dotację w programie „Czyste Powietrze”.

Firma „Goldpur” korzysta z nowoczesnego sprzętu i komponentów renomowanych marek, przeznaczonych do wykonania izolacji metodą natryskową. Izolacja natryskowa zapewnia trwałą, szczelną i skuteczną, a przede wszystkim w 100 procentach bezpieczną izolację budynku.

Badania potwierdzają, że ocieplenie budynków lub samego poddasza pianą, redukuje koszty ocieplenia i klimatyzacji nawet do 50 procent. A to ze względu na dużą szczelność pianki poliuretanowej i brak technologicznych łączeń izolacji.

-Nasza firma izoluje domy jednorodzinne, poddasza, fundamenty, hale usługowe, magazyny, kontenery, domy szkieletowe, stropodachy i wiele innych – dodaje właściciel. – Dysponujemy pianą otwartokomórkową oraz zamkniętokomórkową. Jako właściciel firmy rzetelnie przykładam się do powierzonych mojej firmie zleceń, dlatego każdą usługę wyceniam indywidualnie. Wycena jest oczywiście darmowa.

„Goldpur” dodatkowo zajmuje się również usługami wykończeniowymi. Firmę pozytywnie ocenia rzesza zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (663 866 811) z firmą „Goldpur” lub za pośrednictwem Facebooka.

 

 

Jeden Komentarz

  1. Z całego serca polecam te firmę, właściciel Pan Piotr to osoba przykładająca wszelkich starań do swojej pracy wszystkie szczegóły dopracowane zawsze na czas i na wysokim poziomie😉

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*