Pow. kartuski. O. Szustak w swoim wideo o kartuskim Rynku: „Szału ni ma…”

Pow. kartuski. O. Szustak w swoim wideo o kartuskim Rynku: „Szału ni ma…”

Przebywając na rekolekcjach w Kartuzach, o. Adam Szustak znany z kanału „Langusta na palmie” w serwisie YouTube, nie omieszkał odwiedzić kilku miejsc. W swoim najnowszym materiale wideo pokazał m. in. kartuski Rynek, lokomotywę przy remontowanym dworcu PKP czy kolegiatę. Z ust duchownego-vlogera padła też niepochlebna opinia na temat kartuskiego centrum miasta. „Za bardzo nie ma się czym pochwalić, wybaczcie wszyscy kartuzianie…” – skomentował.

Rekolekcje prowadzone przez o. Adama Szustaka w Parafii Rzymskokatolickiej Św. Wojciecha w Kartuzach przez ostatnie kilka dni cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Duchowny znany jest z kanału „Langusta na palmie” w serwisie YouTube, gdzie dzieli się swoimi rozważaniami.

W swoim najnowszym materiale wideo o. Adam Szustak pokazał m. in. Kartuzy – a więc najbardziej charakterystyczne dla „stolicy Kaszub” miejsca, takie jak kolegiata, zabytkowa lokomotywa czy Rynek. O placu w centrum miasta wypowiedział się dość chłodno. Zobaczcie sami!

Reklamy

Duchowny odwiedził również kartuskie hospicjum, słynny zamek w Łapalicach, a także dom do góry nogami w Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku.

Zobacz również: Zamek będzie zalegalizowany – co to oznacza?

 

Jeden Komentarz

  1. I to prawda.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*