Glincz. Wpadł w ręce policji. Był poszukiwany za oszustwo i kradzież

Glincz. Wpadł w ręce policji. Był poszukiwany za oszustwo i kradzież

Wczoraj funkcjonariusze z kartuskiej drogówki zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który prowadził pojazd będąc pod wpływem alkoholu. Dodatkowo spowodował on kolizję drogową w Glinczu. Badanie alkomatem wykazało, że ma on w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna najbliższy czas spędzi w areszcie.

W minioną środę oficer dyżurny kartuskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w Glinczu (gm. Żukowo), gdzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Dyżurny na miejsce kolizji zadysponował patrol kartuskiej drogówki. Funkcjonariusze od jednego z kierowców wyczuli zapach alkoholu.

Badanie alkomatem wykazało, że sprawca – 31-letni kierowca opla ma w swoim organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Ponadto po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych systemach informacyjnych okazało się, że jest on poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności za oszustwo i kradzież z włamaniem.

Reklamy

Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 31-latka, a jego przewieźli do kartuskiej komendy. Dziś mężczyzna został rozliczony, po czym doprowadzony do aresztu, gdzie spędzi najbliższy czas. Dodatkowo mężczyzna odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*