Leśna „piątka” w sam raz na wakacyjny sprawdzian formy! CITY TRAIL onTour Trójmiasto 2019

Leśna „piątka” w sam raz na wakacyjny sprawdzian formy! CITY TRAIL onTour Trójmiasto 2019

W czwartek, 18 lipca na ścieżkach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w Gdańsku (okolice AWFiS) odbędzie się piąta już edycja biegu CITY TRAIL onTour Trójmiasto. To wakacyjna odsłona największego cyklu zawodów przełajowych w Polsce – Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Internetowe zapisy trwają do końca dnia w niedzielę, 14 lipca na www.ontour.citytrail.pl.

Lublin, Warszawa, Olsztyn, Trójmiasto, Bydgoszcz, Szczecin, Poznań, Wrocław, Katowice, Łódź – to lokalizacje, w których odbędzie się letnia edycja cyklu – w takiej właśnie kolejności. Biegi zostaną rozegrane w dni powszednie – w godzinach popołudniowych. Start biegu głównego na 5 km będzie odbywał się o godz. 19:00. Od 17:30 będą trwały zawody dla dzieci i młodzieży na dystansach od 300 m do 2 km.

CITY TRAIL onTour Trójmiasto 2019

– Nasze wakacyjne zawody to przede wszystkim okazja do spędzenia aktywnego popołudnia z przyjaciółmi lub rodziną. Co roku zawody przyciągają sporą grupę zupełnie początkujących biegaczy, dla których dystans 5 km i brak limitu czasu na pokonanie trasy są dużym atutem. Z drugiej strony na naszych biegach nie brakuje zawodników, którym zależy na wyniku sportowym – dla tych ścigających się przygotowaliśmy zatem atrakcyjne nagrody –podkreśla Piotr Książkiewicz, organizator zawodów.

Reklamy

CITY TRAIL onTour Trójmiasto 2019

Opłaty startowe

Opłata startowa za jeden bieg to 30 zł w przypadku płatności elektronicznej oraz 40 zł, jeśli zapisu dokonujemy w dniu zawodów. Osoby, które chciałyby wystartować w więcej niż jednej lokalizacji za drugi i każdy kolejny start zapłacą 20 zł. Warunek to rejestracja od razu na wszystkie biegi (najpóźniej na 4 dni przed pierwszym z biegów cyklu). W CITY TRAIL Junior za udział w biegu trzeba zapłacić odpowiednio 10 lub 15 zł. Limit miejsc w biegu głównym wynosi 500 osób. W cyklu dla dzieci i młodzieży nie ma ograniczenia liczby miejsc.

Tak było w edycji 2018

W CITY TRAIL onTour 2018 wzięły udział 4782 osoby, w tym3603 dorosłych i1179 dzieci. Trójmiejskaimpreza przyciągnęła 267 dorosłych oraz 77 młodych sportowców.

Informacje o biegach oraz zapisy można znaleźć na www.ontour.citytrail.ploraz na profilu imprezy na Facebook’u. Partnerami imprezy są marki Salomon, Suunto, Sklep Biegacza oraz ALE – Active Life Energy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*