[AKTUALIZACJA] W jeziorze Osuszyno odnaleziono kolejne ciało

[AKTUALIZACJA] W jeziorze Osuszyno odnaleziono kolejne ciało

W poniedziałek wieczorem nurkowie wyłowili zwłoki 26-latka. Policja potwierdziła, że był zagiony w styczniu Dawid Barzowski z Osowej Góry. Dziś w tym samym jeziorze odnaleziono kolejne ciało. Jest to najprawdopodobniej poszukiwany 25-letni Marcin Konkol z Kobysewa

Ciało zaginionego w styczniu 26-letnie Dawida Barzowskiego, zostało odnalezione w poniedziałek około godziny 17.00. Zostało wyłowione z jeziora Osuszyno niedaleko miejscowości Rzym (gm. Chmielno). Na miejscu pracowali nurkowie z Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego w Giżycku, Gdańska, lokalni strażacy oraz policjanci z KPP w Kartuzach. 

Z relacji bliskich wynikało, że mieszkaniec Osowej Góry wyszedł z domu w niedzielę, 13 stycznia około godziny 11.00. Od tamtej chwili kontakt z nim urwał się. Według policyjnych ustaleń, mógł się on znajdować w towarzystwie również zaginionego 25-letniego Marcina Konkol z Kobysewa.

Reklamy

– Dziś od godziny 9 czynności poszukiwawcze zostały wznowione. Nadal poszukiwany jest zaginiony Marcin – informuje . Prowadzone jest też obecnie dochodzenie, mające wyjaśnić okoliczności śmierci Dawida Barzowskiego.

AKTUALIZACJA

Jak poinformował dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach, dziś w godzinach popołudniowych zlokalizowano kolejne ciało w jeziorze Osuszyno. Najprawdopodobniej jest to poszukiwany 25-letni Marcin Konkol z Kobysewa, który miał przebywać w towarzystwie 26-letniego mieszkańca Osowej Góry.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*