Borcz. Powstaje nowa infrastruktura sportowa

Borcz. Powstaje nowa infrastruktura sportowa

Trwa budowa boisk sportowych oraz bieżni przy Szkole Podstawowej w Borczu wraz z niezbędnymi urządzeniami i infrastrukturą towarzyszącą. Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu z „Polskiego Ładu”, a zakończone zostanie do listopada bieżącego roku.

Dzięki dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych trwa budowa boisk sportowych oraz bieżni przy Szkole Podstawowej w Borczu wraz z niezbędnymi urządzeniami i infrastrukturą towarzyszącą.

Zakres inwestycji obejmuje: budowę boiska do gry w piłkę nożną o nawierzchni z trawy syntetycznej o wymiarach 30 m x 62 m, budowę boiska wielofunkcyjnego do gry w koszykówkę i siatkówkę o nawierzchni poliuretanowej o wym. 19,1 m x 32,1 m, budowę bieżni czterotorowej poliuretanowej do biegu na dystansie 60 m, budowę ciągów komunikacyjnych z kostki brukowej, budowę oświetlenia boisk i monitoringu, budowę ogrodzenia boisk oraz ogrodzenia wzdłuż istniejącego placu przy szkole (bariery ochronne) oraz budowę odwodnienia boisk.

Reklamy

Zadanie ma zostać wykonane do listopada 2022 roku. Prace na obiekcie postępują.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*