fot. mat. promocyjny

Annie Thorisdottir w CrossFit Avanport!

Annie Thorisdottir, wielka gwiazda CrossFit Games w Polsce! Crossfit powstał w 2001 roku, kiedy Amerykanin Greg Glassman zaczął używać tego programu dla trenowania policji w Kalifornii. Potem został też wdrożony w treningu marines, strażaków i żołnierzy amerykańskich.

fot. mat. promocyjny

Ze względu na dobre wyniki treningowe, crossfit stał się popularny w wielu krajach świata jako nowa forma aktywności fizycznej, co następnie ewoluowało do profesjonalnie organizowanych międzynarodowych zawodach w nowej dyscyplinie sportowej. Biorący w niej udział zawodnicy walczą o tytuł najsprawniejszego człowieka na świecie (The Fittest on Earth).
CrossFit to program treningu siłowego i kondycyjnego. Wykonuje się w nim ćwiczenia funkcjonalne o dużej intensywności. W CrossFicie ćwiczy się jednocześnie podnoszenie ciężarów, sprawność atletyczną i wydolność.

Zobacz też: Droga z Kartuz do Mojusza zostanie zmodernizowana

Annie Thorisdottir w CrossFit Avanport!
Annie Thorisdottir to od 2010 roku w czterokrotna zwyciężczyni na szczeblu Europejskim, oraz dwukrotna Mistrzyni Świata CrossFit Games. Jedna z nielicznych atletów startujących od niemal samego początku zawodów CrossFit do teraz, co roku prezentując się w wyśmienitej formie! Już 11 i 12 listopada będzie okazja do tego by poznać Mistrzyni Świata osobiście! Właścicielom trójmiejskiej sali treningowej CrossFit Avanport udało się zaprosić Annie Thorisdottir na warsztaty!
Annie opowie przybyłym o swojej drodze do wielkich osiągnięć sportowych, o wyrzeczeniach oraz o ciężkiej pracy, która ją do tego doprowadziła.
Następnie przez 4 godziny będzie prowadziła grupowe zajęcia dla zainteresowanych tą nową dyscypliną sportu. Omówione będą zagadnienia gimnastyczne oraz podstawowe kwestie dwuboju siłowego (rwanie i podrzut).

Reklamy

fot. mat. promocyjny

Całość warsztatów zakończy się wspólnym treningiem z Mistrzynią Świata Crossfit Games. W prowadzeniu treningu, oprócz załogi Crossfit Avanport pomagać będzie partner treningowy jak i życiowy Annie, trzykrotny uczestnik Crossfit Games – Frederik Aegidius
To dla nas wielki zaszczyt gościć tak utytułowaną zawodniczkę w naszym boxie, wszystkich zainteresowanych spotkaniem z Annie zapraszam do naszego wydarzenia na Facbooku gdzie znajdziecie Państwo szczegóły – Dodaje Agnieszka Podwysocka, współwłaścicielka Crossfit Avanport.

Skomentuj: Annie Thorisdottir w CrossFit Avanport!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*