550 biegaczy przyjedzie na Wielki Finał Kaszuby Biegają do Przyjaźni!

550 biegaczy przyjedzie na Wielki Finał Kaszuby Biegają do Przyjaźni!

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się VI Bieg Przyjaźni Pamięci 66. Kaszubskiego Pułku Piechoty. Wydarzenie będzie ostatnią imprezą tegorocznego, VI Cyklu Kaszuby Biegają. Na startach zgromadzi się 550 zawodników i zawodniczek z całego kraju.

Trasa biegu głównego, który wystartuje o godz. 13.00, liczy 15 km. Wiedzie przez Przyjaźń, Otomino, Glincz oraz Skrzeszewo (wystąpią utrudnienia w ruchu na trasie). Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę w kaszubskich barwach, a na mecie pamiątkowy medal. Najszybsi uczestnicy otrzymają nagrody finansowo-rzeczowe. Imprezę zakończy losowanie nagród.

W Przyjaźni pobiegną na „5″. Rywalizacji podejmą się także dzieci i młodzież.

Po raz pierwszy w historii chętni pobiegną na 5 km. Bieg „Przyjaźń na 5″  (godz. 13.05) został przygotowany dla wszystkich tych, którzy nie czują się na 15 km, a chcą być z nami.

Swój finał będą miały także dzieci i młodzież, gdyż odbędzie się ostatni etap Cyklu Małe Kaszuby Biegają 2018 (godz. 11.10). Dla każdego przygotowano dystans. Na starty zapraszamy wszystkich – od maluszków, po dojrzałą młodzież. Swoje pole do popisu będą miały całe rodziny. Odbędzie się także Bieg Przedszkolaka.

Rejestracja internetowa trwa do końca 3 października. Zapisy będą prowadzone także w dniu imprezy od godz. 9.30.

Reklamy


Na wydarzenie zapraszają Mieczysław Struk – Marszałek Województwa Pomorskiego, Wojciech Kankowski – Burmistrz Gminy Żukowo oraz Henryk Miotk – Dyrektor Kaszuby Biegają.

Szczegółowy program: https://bit.ly/2IybW8e 

Zapisy: http://biegprzyjazni.cyklkb.pl 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*