Dzień Dziecka u żukowskich czworaczków

Z okazji Dnia Dziecka Burmistrz Gminy Żukowo wraz z pracownikami GOPS odwiedził z prezentami pierwsze żukowskie czworaczki – Kingę, Magdalenę, Marię i Józefa.

Burmistrz Gminy Żukowo wraz z pracownikami GOPS odwiedził z prezentami żukowskie czworaczki fot. Wojciech Kruk / UG w Żukowie
Burmistrz Gminy Żukowo wraz z pracownikami GOPS odwiedził z prezentami żukowskie czworaczki fot. Wojciech Kruk / UG w Żukowie

Regularnie organizowana jest pomoc dla państwa Bisewskich. Rodzice, Katarzyna i Mateusz z okazji Dnia Dziecka otrzymali dla swoich maluchów foteliki do karmienia oraz zestaw kubeczków i sztućców.

Przypomnijmy, czworaczki Magdalena, Józio, Marysia i Kinga przyszły na świat 19 października 2017 roku. 22 listopada Wojciech Kankowski Burmistrz Gminy Żukowo  wraz z kierownik GOPS przekazał dwa najnowsze wielofunkcyjne modele wózka dla bliźniąt oraz ciepłe śpiworki, a także Album pierwszego roku (Albùm Pierszégò Rokù) z dedykacją dla każdego dziecka.

Zorganizowana została także pomoc długoterminowa w formie wykwalifikowanej opiekunki, która wspomaga rodziców w codziennej opiece nad czwórką niemowlaków. Ponadto, aby zaoszczędzić rodzicom czasu w chodzeniu po urzędach, zgromadzone zostały informacje o wszelkich dostępnych im ustawowo – z racji narodzin maluchów – środkach.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*