Uczniowie zakończyli rok szkolny 2018/2019 w Żukowie

Uczniowie zakończyli rok szkolny 2018/2019 w Żukowie

Rok szkolny 2018/2019 właśnie się zakończył. W szkołach odbyły się uroczyste apele, a najlepsi uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia. Wśród nich znaleźli się także uczniowie z gminy Żukowo.

[Not a valid template]Rok szkolny 2018/2019 właśnie się zakończył. W szkołach odbyły się uroczyste apele, a najlepsi uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia. Łącznie w naszym kraju, prawie 5 mln uczniów i słuchaczy z ponad 26 tys. szkół rozpoczęło dziś wakacje. Wśród nich znaleźli się oczywiście uczniowie z naszej gminy. Najlepsi otrzymali pamiątkowe pióra.

– Składam wszystkim uczniom serdeczne życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego. Domyślam się jak bardzo czekacie na wakacje i życzę Wam przede wszystkim odpoczynku, ale też bezpieczeństwa. Nauczycielom i dyrektorom oraz wszystkim pracownikom szkół dziękuję za czas, zaangażowanie i serce jakie wkładacie w edukację młodego pokolenia. Choć drugi semestr, z uwagi na ogólnopolski strajk, nie był prosty, organizacyjnie nasze szkoły wywiązały się z tej sytuacji bez zarzutu. Drodzy uczniowie, nauczyciele – udanych wakacji! – mówi Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski.

Reklamy

Rok szkolny 2018/2019 przechodzi już do historii, a razem z nim „gimnazjalny” system oświaty. Wrzesień rozpocznie się już bez klas gimnazjalnych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*