Żukowo. Zastraszał domowników, demolował mieszkanie i groził policjantom

Żukowo. Zastraszał domowników, demolował mieszkanie i groził policjantom

W zeszły piątek podczas interwencji domowej policjanci z Żukowa zatrzymali 47-letniego mieszkańca pow. kartuskiego, który dopuścił się czynnej napaści na policjantów i groził im pozbawieniem życia, trzymając w ręku nóż. Dzięki szybkiej reakcji policjantów mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany. Wczoraj Sąd Rejonowy w Kartuzach aresztował podejrzanego na najbliższe 3 miesiące.

W piątek po godzinie 22 dyżurny kartuskiej komendy otrzymał zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który zastrasza domowników, demoluje mieszkanie i grozi nożem. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z Żukowa, którzy przed domem zauważyli agresywnego 47-latka.

Podczas interwencji 47-latek zachowywał się agresywnie wobec policjantów, nie wykonywał ich poleceń, groził im pozbawieniem życia, znieważał funkcjonariuszy, a także dopuścił się czynnej napaści używając noża. Policjanci bardzo szybko obezwładnili 47-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego, zatrzymali go i przewieźli do komendy.

Wczoraj mężczyzna usłyszał m. in. zarzut naruszenia nietykalności i czynnej napaści na policjantów za co grozi mu 10 lat pozbawienia wolności . Sąd wobec 47-latka zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy za popełnione przestępstwa.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*