Rewitalizacja Kartuz: od poniedziałku kolejna zmiana organizacji ruchu [MAPKI]

Rewitalizacja Kartuz w toku. W związku z tym drogowcy od poniedziałku, 16 października zmieniają organizację ruchu w mieście.

fot. UM Kartuzy

Reorganizacja ruchu w Kartuzach, związana jest z koniecznością przeprowadzenia niezbędnych prac na ulicy Dworcowej i Rynku. Zmiany będą obowiązywały od godz. 6 rano.

Zobacz też: Perła Kaszub: nagrody starosty już po raz szesnasty

Wprowadzone zmiany:

Skręt z ulicy Kościuszki na wysokości wjazdu na Rynek będzie możliwy wyłącznie w prawo, nie jak teraz w obie strony. Prosimy kierowców o nieparkowanie na wysokości Cukierni Janca.

fot. UM Kartuzy

Ulica Bielińskiego będzie dwukierunkowa – czasowo zlikwidowane zostaną miejsca postojowe. Skręt w Bielińskiego będzie możliwy tylko od strony ulicy 3 Maja, z prawego jej pasa (jadąc w stronę stadionu). Bielińskiego będzie tzw. „ślepą ulicą” – prosimy o wjeżdżanie w nią wyłącznie mieszkańców pobliskich domów oraz dostawców. Będzie służyła także parafii oraz mieszczącej się przy niej szkole. Skręt z Bielińskiego w ulicę Dworcową i następnie Kolejową będzie niemożliwy.

fot. UM Kartuzy

Władze Kartuz apelują wszystkich kierowców o niepozostawianie samochodów w centrum Kartuz. Proszą o pozostawianie aut na parkingach oddalonych od centrum, np. przy ul. Kolejowej czy 3 Maja.

Skomentuj: Rewitalizacja Kartuz: od poniedziałku kolejna zmiana organizacji ruchu [MAPKI]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*