Bieg Mikołajów w Redzie

Bieg Mikołajów w ramach Zimowego Grand Prix: [ZDJĘCIA]

Zimowe Grand Prix Redy zakończone! Ostatni bieg – Bieg Mikołajów, odbył się w niedzielę w południe. Zawodnicy w strojach św. Mikołajów przebiegli pięć kilometrów po ulicach miasta. Zobacz zdjęcia!

gp_redy_final_-005_1200x800

Zdjęcie 1 z 276

Bieg Mikołajów w Redzie: panowie

Wydawać by się mogło, że Bieg Mikołajów, zawodnicy potraktują rekreacyjnie. Nic podobnego. Dominowały szybkie tempo i zawzięta rywalizacja. Pierwsze dwa miejsca zajęli mieszkańcy Redy.  Bieg wygrał Maciej Kubiak (0:15:30). Drugi na metę przybiegł Daniel Chuchała (0:16:36). A na trzecim miejscu Bieg Mikołajów ukończył Łukasz Borucki z Lini (0:17:48).

Bieg Mikołajów w Redzie: panie

Spośród pań najszybciej dystans biegu pokonała Bożena Macijewska z Gniewowa (0:19:41). Druga na mecie zameldowała się Martyna Nikel z Rumi (0:20:11). Na trzecim miejscu wyścig ukończyła Katarzyna Konkel z Gniewowa (0:20:25).

W klasyfikacji ogólnej mężczyzn na pierwszej lokacie znalazł się Maciej Kubiak. Wyprzedził on kolejno Daniela Chuchałę i Michała Zajka. W gronie pań pierwsze miejsce zajęła Bożena Macijewska. Zimowe Grand Prix Redy na drugiej pozycji ukończyła Martyna Nikel. Trzecie miejsce przyadło Katarzynie Konkel.

Skomentuj: Zimowe Grand Prix Redy: Bieg Mikołajów [ZDJĘCIA]