[AKTUALIZACJA] 22-letni mieszkaniec Ostrzyc odnalazł się

[AKTUALIZACJA] 22-letni mieszkaniec Ostrzyc odnalazł się

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach poszukują 22-letniego Roberta Leszkowskiego z Ostrzyc. Mężczyzna 29 maja br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Z relacji bliskich wynika, że 22-letni Robert Leszkowski wczoraj ok. godz. 13.00 wyszedł ze swojego miejsca zamieszkania w miejscowości Ostrzyce i do chwili obecnej nie wrócił do domu ani nie skontaktowała się z rodziną.

Zaginiony jest szczupłej budowy ciała, ma około 176 cm wzrostu, włosy krótkie koloru ciemny blond, oczy koloru niebieskiego, zarost na twarzy. W dniu zaginięcia ubrana był wiśniową bluzę z kapturem, szare spodnie typu bojówki, buty koloru niebieskiego z białą podeszwą, posiadał też niebieski plecach z napisem puma.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach, tel. (058) 685-22-22 lub pod numerem alarmowym 112.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*