XXIII Memoriał Henryka Boreckiego i Edwarda Wojdy: 11 medali dla Moreny Żukowo [ZDJĘCIA, WIDEO]

XXIII Memoriał Henryka Boreckiego i Edwarda Wojdy w zapasach odbył w sobotę 6 maja w hali sportowej w Żukowie. Wzięło w nim udział aż 113 zawodników z 11 klubów, w tym także grupa z Rosji. Zobacz zdjęcia i wideo!

XXIII Memoriał Henryka Boreckiego i Edwarda Wojdy w zapasach młodzików w stylu klasycznym i mini zapasy okazazły się szczęśliwe dla młodych adeptów tej dyscypliny z klubu Morena Wega Żukowo. Zdobyli oni aż 11 medali i zająć 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej. 

XXIII Memoriał Henryka Boreckiego i Edwarda Wojdy: medaliści z Żukowa:

mini zapasy: III miejsce kat. 29 kg Maja Reglińska, II miejsce kat. 37 kg Kornelia Kohnke, I miejsce 26 kg. Oskar Leonarczyk, I miejsce 32 kg. Filip Regliński, I miejsce 35 kg. Igor Dąbrowski, III miejsce 35 kg. Kamil Kosecki, III miejsce 35 kg. Jakub Halman, III miejsce 44 kg. Stanisław Małycha, III miejsce 50 kg. Michał Łojewski;

młodzicy: II miejsce 35 kg. Nikodem Kohnke, II miejsce 42 kg. Nikodem Cyrocki.

Puchary, medale i nagrody rzeczowe wręczali włodarze gminy Żukowo z Burmistrzem Wojciechem Kankowskim na czele, dwukrotny Mistrz Olimpijski Andrzej Wroński, a także córka i wnuczki Henryka Boreckiego.

memorial_żukowo_001

Obraz 1 z 8

XXIII Memoriał H. Boreckiego i E. Wojdy w zapasach/Fot. OKiS Zukowo

Zobacz też: Małe Kaszuby Biegają 2017: zawody w Kartuzach [ZDJĘCIA]

Organizatorami zawodów byli Fundacja Morena Żukowo i Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie, a sponsorami Powiat Kartuski, Pomorskie Zrzeszenie LZS, Pomorski Okręgowy Związek Zapaśniczy i Pomorska Federacja Sportu.

Film z walki: XXIII Memoriał Henryka Boreckiego i Edwarda Wojdy: 11 medali dla Moreny Żukowo [ZDJĘCIA, WIDEO]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*