XVIII Koncert Charytatywny Dzieci – Dzieciom w kartuskiej „Dwójce”

XVIII Koncert Charytatywny Dzieci – Dzieciom w kartuskiej „Dwójce”

Czwartkowy wieczór 7 grudnia niewątpliwie na długo pozostanie w pamięci społeczności szkolnej kartuskiej „Dwójki”. Od samego rana wyczuwało się, że ten dzień będzie wyjątkowy.

Czwartkowy wieczór 7 grudnia niewątpliwie na długo pozostanie w pamięci społeczności szkolnej kartuskiej „Dwójki”. Od samego rana wyczuwało się, że ten dzień będzie wyjątkowy. Dźwięki świątecznych piosenek rozbrzmiewały w murach zkoły od kilku tygodni. Już osiemnasty raz „Dwójka” zorganizowała Koncert Charytatywny „Dzieci Dzieciom”, któremu w tym roku przyświecało hasło „Dar Rodzi Dar”. Uczniowie wszystkich klas przygotowani przez swoich wychowawców prezentowali na scenie różnorodne utwory. Dzieci dały popis swoich wokalnych i tanecznych umiejętności, czym wzbudziły zachwyt rodziców i zgromadzonych gości. 

Kawiarenka serwowała domowe wypieki rodziców naszych wychowanków oraz kawę, herbatę, soki i gofry. Były także stoiska z ozdobami świątecznymi. Tradycyjnie przygotowano licytacje – można było wygrać paczki zawierające bony upominkowe, ozdoby świąteczne, dekoracje, vouchery itp. Dochód z wydarzenia przeznaczony będzie na paczki dla rodzin, które ich potrzebują oraz na niespodzianki dla pensjonariuszy z Domu Pomocy Społecznej. 

– Kierujemy wyrazy podziękowania za obecność, zakupione ozdoby i wiele ciepłych słów, jakie usłyszeliśmy od przybyłych gości. Było nam bardzo miło, że tak wiele osób przyjęło nasze zaproszenie – podkreślają organizatorzy. 

17

Zdjęcie 1 z 17

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*