Wypadek na K20. Dwie osoby w szpitalu. Przyczyną zwierzę na drodze?

Wypadek na K20. Dwie osoby w szpitalu. Przyczyną zwierzę na drodze?

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło wczoraj wieczorem między Starkową Hutą, a Rybakami (gm. Somonino). Do szpitala przewieziono dwie osoby.

Wczoraj wieczorem około godz. 20.15, jak informuje Ochotnicza Straż Pożarna w Kaplicy (gm. Somonino),  doszło do wypadku drogowego na drodze K20 pomiędzy miejscowościami Starkowa Huta i Rybaki.

Dwa pojazdy – osobówka i bus – zderzyły się czołowo na drodze. Wskutek zdarzenia dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

Reklamy

AKTUALIZACJA – Jak podaje Marek Szwaba z Komendy Powiatowej PSP w Kartuzach, samochodem osobowym marki Opel Astra podróżowała jedna osoba, zaś dostawczym marki Iveco 3 osoby.

AKTUALIZACJA – Jak informuje kartuska policja, funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierująca oplem 29-letnia kobieta, najprawdopodobniej chcąc ominąć zwierzę znajdujące się na drodze, zjechała na lewy pas jezdni, w wyniku czego zderzyła się czołowo z prawidłowo jadącym iveco 52-letnim mężczyzną. Sprawczyni kolizji – 29-latka została ukarana mandatem karnym w wysokości 1500 złotych.

Źródło: OSP w Kaplicy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*