fot. GOKSiR Chmielno

Wymień zawartość swojej szafy w Chmielnie!

Zalegające w szafie ubrania oraz rzeczy, których nikt już nie używa bywają kłopotliwe i irytujące. Chmieleńska Giełda Mam to idealne miejsce na sprzedaż tego co już nam nie potrzebne.

fot. GOKSiR Chmielno

Pierwszej edycji Chmieleńskiej Giełdzie Mam przyświeca hasło „Wymień z nami zawartość swojej szafy i przyszpil ciucha„. Organizatorem spotkania jest Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie. Wziąć w niej udział mogą wszystkie mamy, które mają na sprzedaż wszelkie akcesoria dziecięce: zabawki, ubrania, wózki, nosidełka itp. Jest to też okazja by przewietrzyć zawartość swojej szafy, nie tylko sprzedając to czego nie nosimy, ale również zakupić kilka ciekawych ciuchów.

Zapisy na Chmieleńską Giełdę Mam rozpoczną się 11 kwietnia (środa) od godz.18. Są one możliwe wyłącznie poprzez sms na nr: 506 867 699. Koszt pojedynczego stanowiska wynosi 3 zł. W cenie mieści się rezerwacja miejsca, kubek gorącej herbaty. Jedna osoba może zgłosić wyłącznie jedno stanowisko. Liczba miejsc jest ograniczona. SMS ze zgłoszeniem większej ilości osób nie będzie brany pod uwagę.

Reklamy

Do niedzieli (13.04) do godzin popołudniowych wszyscy zgłaszający powinni poczekać na informację zwrotną z numerem miejsca – dotyczy osób, które znajdą się na liście. Do osób, które niestety będą poza listą, organizatorzy wyślą stosowną wiadomość. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*