Niedługo Festiwal Truskawek Kaszubskich w Chmielnie. Zgłoś swoje stoisko i weź udział w konkursach!

Niedługo Festiwal Truskawek Kaszubskich w Chmielnie. Zgłoś swoje stoisko i weź udział w konkursach!

IV Festiwal Truskawek w Chmielnie już 30 czerwca na stadionie gminnym. Organizatorzy zapraszają chętnych do zgłaszania swoich stoisk na tym wydarzeniu oraz do udziału w konkursach. 

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie zachęca do zgłaszania stanowisk na IV Festiwalu Truskawek Kaszubskich. Impreza odbędzie się już 30 czerwca na stadionie gminnym. Zachęcają również do udziału w konkursach. Szczegóły – TUTAJ. 

CZYTAJ TEŻ: Chmielno z nowym rekordem na III Festiwalu Truskawek Kaszubskich! [ZDJĘCIA]

Warunkiem otrzymania zgody na prowadzenie, w czasie i miejscu imprezy, działalności handlowej, usługowej, informacyjno-promocyjnej, rozrywkowej itp.  jest mailowe, telefoniczne lub osobiste zgłoszenie się do Organizatora (tel. 58 684 22 05) i po uzyskaniu akceptacji, dokonanie stosownej opłaty na nr konta wskazany przez GOKSiR w Chmielnie.

Reklamy

Zwolnione z opłaty są stoiska ze sprzedażą truskawek kaszubskich oraz stoiska żywnościowych produktów regionalnych, Koła Gospodyń Wiejskich i twórców ludowych.

Karta zgłoszeniowa dostępna jest tutaj: formularz-zgloszeniowy-impreza-plenerowa-1-1559817347

OGLĄDAJ TEŻ: Michał Melibruda, Wójt Gminy Chmielno – „Na dywaniku” [06.03.2019]

Festiwal Truskawek Kaszubskich w Chmielnie to impreza plenerowa otwarta na konsumentów zainteresowanych świeżymi i przetworzonymi truskawkami z Kaszub i innymi wysokiej jakości produktami z regionów Polski. Dodatkową atrakcją będzie bicie rekordu w przygotowaniu największej porcji deseru z truskawek kaszubskich. Odbędą się też liczne konkursy, a ich tematem przewodnim będą oczywiście truskawki!I
Więcej na www.FestiwalTruskawekKaszubskich.pl

Pełen regulamin stoisk dostępny jest na stronie gminy Chmielno. 

Organizatorem imprezy plenerowej IV Festiwal Truskawek Kaszubskich jest Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*