Niedługo Festiwal Truskawek Kaszubskich w Chmielnie. Zgłoś swoje stoisko i weź udział w konkursach!

Niedługo Festiwal Truskawek Kaszubskich w Chmielnie. Zgłoś swoje stoisko i weź udział w konkursach!

IV Festiwal Truskawek w Chmielnie już 30 czerwca na stadionie gminnym. Organizatorzy zapraszają chętnych do zgłaszania swoich stoisk na tym wydarzeniu oraz do udziału w konkursach. 

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie zachęca do zgłaszania stanowisk na IV Festiwalu Truskawek Kaszubskich. Impreza odbędzie się już 30 czerwca na stadionie gminnym. Zachęcają również do udziału w konkursach. Szczegóły – TUTAJ. 

CZYTAJ TEŻ: Chmielno z nowym rekordem na III Festiwalu Truskawek Kaszubskich! [ZDJĘCIA]

Warunkiem otrzymania zgody na prowadzenie, w czasie i miejscu imprezy, działalności handlowej, usługowej, informacyjno-promocyjnej, rozrywkowej itp.  jest mailowe, telefoniczne lub osobiste zgłoszenie się do Organizatora (tel. 58 684 22 05) i po uzyskaniu akceptacji, dokonanie stosownej opłaty na nr konta wskazany przez GOKSiR w Chmielnie.

Zwolnione z opłaty są stoiska ze sprzedażą truskawek kaszubskich oraz stoiska żywnościowych produktów regionalnych, Koła Gospodyń Wiejskich i twórców ludowych.

Karta zgłoszeniowa dostępna jest tutaj: formularz-zgloszeniowy-impreza-plenerowa-1-1559817347

OGLĄDAJ TEŻ: Michał Melibruda, Wójt Gminy Chmielno – „Na dywaniku” [06.03.2019]

Festiwal Truskawek Kaszubskich w Chmielnie to impreza plenerowa otwarta na konsumentów zainteresowanych świeżymi i przetworzonymi truskawkami z Kaszub i innymi wysokiej jakości produktami z regionów Polski. Dodatkową atrakcją będzie bicie rekordu w przygotowaniu największej porcji deseru z truskawek kaszubskich. Odbędą się też liczne konkursy, a ich tematem przewodnim będą oczywiście truskawki!I
Więcej na www.FestiwalTruskawekKaszubskich.pl

Reklamy


Pełen regulamin stoisk dostępny jest na stronie gminy Chmielno. 

Organizatorem imprezy plenerowej IV Festiwal Truskawek Kaszubskich jest Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*