Wyjątkowy drobiazg  na chrzest

Wyjątkowy drobiazg na chrzest

Sympatyczny drobiazg na chrzciny. Co wybrać w prezencie dla dziecka znajomych? Można czasem dojść do wniosku, że wszyscy doskonale wiedzą, […]

Sympatyczny drobiazg na chrzciny. Co wybrać w prezencie dla dziecka znajomych?

Można czasem dojść do wniosku, że wszyscy doskonale wiedzą, co kupić – np. jako prezent na chrzciny. Zupełnie jakby istniały niepisane zasady, mówiące „co wypada, a czego nie”. Problem w tym, że tego rodzaju zasady nie muszą sprawdzać się w każdym przypadku. Co więcej, dość szybko się dezaktualizują. Na szczęście można postawić na takie prezenty, które sprawdzą się w każdej sytuacji – bez względu na ewentualne „powinności”.

Jeśli chodzi o prezenty z okazji chrztu, nie trzeba ani wręczać gotówki ani też ograniczać się do klasycznych upominków w rodzaju pamiątek do powieszenia na ścianie, różańców i innych temu podobnych rzeczy, które mogłyby nie do końca przypaść do gustu samemu dziecku, głównemu bohaterowi uroczystości.

Pomysł na prezent na chrzciny – miło i z pomysłem

Czy nie ucieszy się ono bardziej na widok choćby personalizowanej poduszki PREZENT DLA DZIEWCZYNKI NA CHRZEST? To pierwsza propozycja – a zarazem taka, która na pewno spodoba się dziecku. Sympatycznie wyglądająca poduszka w kształcie misia, do tego umieszczone na niej pamiątkowe napisy. To doskonałe połączenie, które z powodzeniem wykorzystać można właśnie w roli prezentu z okazji chrztu – np. dla dziecka znajomych.

Miłym upominkiem będzie także personalizowana książka na chrzest BAŚNIE MAŁEGO ANIOŁKA – zawiera dwanaście pięknie ilustrowanych opowieści, dzięki czemu nadaje się i do czytania, i do oglądania. Dziecko będzie więc zachwycone i teraz, słuchając rodziców czytających bajki, i później, za kilka lat, kiedy będzie już czytało samodzielnie. Niezwykle efektownym, a przy tym nietypowym upominkiem, będą balony w pudełku i kartka na chrzest PREZENT NA CHRZCINY. Wiadomo, balony jednoznacznie kojarzą się ze świętowaniem – a chrzest to przecież pozytywna uroczystość, którą zdecydowanie należy uczcić!

Co łączy wszystkie powyższe upominki?

To, że każdy z nich można spersonalizować. W łatwy sposób można sprawić, że staną się wyjątkowe – i pozostaną z obdarowanym dzieckiem jako pamiątka na lata. To coś, czego nie zagwarantują żadne uniwersalne produkty z supermarketu!

Na czym polega personalizowanie prezentów?

Jest to naprawdę proste. Chodzi wyłącznie o to, aby dodać do dowolnego projektu własne napisy, a w niektórych przypadkach – jeśli jest ku temu sposobność – także zdjęcia. Wystarczy odrobina kreatywności, dobry pomysł… a niekiedy nie będzie potrzebne nawet i to, bo cała dedykacja może ograniczyć się do umieszczenia na upominku imienia dziecka oraz daty chrztu.

Z całą pewnością więc prezenty personalizowane to wspaniała alternatywa dla wszystkich uniwersalnych. Sprawdzą się o wiele lepiej niż te tradycyjne, aczkolwiek bezosobowe pamiątki. Ucieszą zarówno dziecko, jak i sprawią radość jego rodzicom. I przecież o to właśnie chodzi – to dla nich jest upominek.

Jeśli i Ty chcesz mieć pewność, że prezent na chrzciny od Ciebie okaże się wyjątkowy i niepowtarzalny, że ucieszy i zaskoczy obdarowanych – zajrzyj już teraz na https://www.crazyshop.pl/prezenty-na-chrzest,12050 i wybieraj spośród setek znakomitych propozycji!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*