Fot.: GOK Somonino

Wielkanoc w Somoninie: przedświąteczny objazd po gminie [ZDJĘCIA]

Wielkanoc w Somoninie. Zajączek, jak co roku w towarzystwie pracowników ośrodka kultury i biblioteki oraz akordeonisty, odwiedził przed świętami dzieci w gminnych szkołach i przedszkolach. Zobacz dzieci!

 

wielkanoc_somonino_001

Zdjęcie 1 z 13

Fot. GOK Somonino

 

 Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Gminnej Biblioteki Publicznej w Somoninie wraz z akordeonistą i Zajączkiem we wtorek 11 kwietnia odwiedzili wszystkie szkoły i przedszkola gminy Somonino oraz przedszkole w Kiełpinie. W sumie słodkimi podarkami obdarowali ponad 1400 dzieci.

Zobacz też: Konkurs Ozdób Wielkanocnych w Somoninie [ZDJĘCIA]

– Zajączkowa ekipa poczęstowała również wszystkie dzieci słodyczami przekazanymi przez wójta gminy Somonino – informują pracownicy GOK Somonino. – Wszystkie dzieci z wielką radością przyjmowały w swoich placówkach niecodziennych gości, którzy niezwykle miło witani byli również przez przechodniów, zarówno dzieci jak i dorosłych – zapewniają instruktorzy.

W organizacji przedświątecznego objazdu po gminie pomogli  Bartosz Labuda z Centrum Rekreacji „U Stolema” w Ostrzycach, który udostępnił busa, kierowca Jan Wika oraz państwo Koszałka z Centrum Aktywnego Wypoczynku w Koszałkowie w Wieżycy.

Skomentuj: Wielkanoc w Somoninie: przedświąteczny objazd po gminie [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*