Weź udział w konkursie dla NGO gminy Przodkowo

Weź udział w konkursie dla NGO gminy Przodkowo

Gmina Przodkowo ogłosił konkurs dla organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych. Fundusze w wysokości 60 000 zł zostaną rozdysponowane pomiędzy zadania w obszarze kultury i sztuki, turystyki i aktywnego wypoczynku oraz kultury fizycznej, spotu i rekreacji. Oferty składać można w Urzędzie Gminy do 7 lutego.

Urząd Gminy Przodkowo ogłosił konkurs na realizację zadań publicznych przez organizację pozarządowe w roku 2019. Na każdy z obszarów – kultury i sztuki, turystyki i aktywnego wypoczynku oraz kultury fizycznej, spotu i rekreacji – tak jak w latach poprzednich przeznaczono po 20 000 zł.

Zadania, które pojawią się w zakresie „kultury i sztuki” m.in. organizowanie imprez kulturalnych na terenie gminy Przodkowo oraz prezentacja osiągnięć kulturalnych w kraju i za granicą.

W obszarze „turystyki i aktywnego wypoczynku” do realizacji pojawiają się takie zadania, jak: organizacja imprez o tematyce turystycznej i krajoznawczej oraz wydawanie niskobudżetowych przewodników, informatorów, folderów i map turystycznych z zakresu krajoznawstwa i turystyki na terenie gminy.

Działaniami priorytetowymi w zakresie „kultury fizycznej, sportu i rekreacji” będą m.in.  szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży oraz szkolenie i współzawodnictwo sportowe osób niepełnosprawnych.

Ze szczegółami konkursu i zadań, można zapoznać się na stronie Gminy Przodkowo. Oferty składać można do 7 lutego w Urzędzie Gminy Przodkowo.

Reklamy


Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*