Węsiory. Przewrócił się na motorowerze. Nie zgodził się na badanie alkotestem

Węsiory. Przewrócił się na motorowerze. Nie zgodził się na badanie alkotestem

Kartuska policja wyjaśnia szczegółowy przebieg wypadku, do którego doszło w niedzielę wieczorem w Węsiorach (gm. Sulęczyno). Starszy mężczyzna, kierujący motorowerem, prawdopodobnie stracił nad nim panowanie i się przewrócił. Czy był „pod wpływem”?

W niedzielę około godz. 19 dyżurny kartuskiej komendy otrzymał zgłoszenie, dotyczące zdarzenia drogowego z udziałem motoroweru w Węsiorach (gm. Sulęczyno). Na miejsce zadysponowano patrol policji i służby ratunkowe.

Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 74-letni kierowca motoroweru najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się. Mężczyzna odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu w organizmie.

Reklamy

W wyniku zdarzenia i odniesionych obrażeń 74-latek został przewieziony do szpitala, gdzie pobrano jemu krew do badań. Po wstępnych ustaleniach funkcjonariusze wykonali oględziny pojazdów, oględziny miejsca wypadku drogowego, dokumentację fotograficzną oraz szkic sytuacyjny.

Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg wypadku i apelują do uczestników ruchu o zachowanie ostrożności na drodze i trzeźwe myślenie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*