W sprzedaży nowe budynki na Osiedlu Złota Reneta w Żukowie!

W sprzedaży nowe budynki na Osiedlu Złota Reneta w Żukowie!

Na największej inwestycji deweloperskiej w Żukowie ruszyła sprzedaż mieszkań w dwóch nowych budynkach, zlokalizowanych przy ulicy Jabłoniowej. W ofercie Makurat Invest pojawiły się kolejne 84 lokale, z terminem oddania do użytku na drugą połowę 2020 roku.

batch_taras2

Zdjęcie 1 z 5

– Jako że zapotrzebowanie na mieszkania na lokalnym rynku jest ciągle wysokie, a lokale w budynkach A i B z III etapu Osiedla Złota Reneta powoli już się kończą, mamy przyjemność zaoferować naszym klientom kolejne 84 mieszkania w budynkach C i D – informuje Aurelia Stencel, Wiceprezes Makurat Invest. – Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim kawalerki oraz małe mieszkania dwupokojowe – te znikają z rynku krótko po tym, jak się na nim pojawią – a także największe mieszkania na ostatnim piętrze, mające do dyspozycji 30-metrowy taras – dodaje przedstawiciel dewelopera.

W przyszłości boisko sportowe

W aktualnej ofercie znajdują się mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 27 do 94 metrów kwadratowych. Wszystkie mają do dyspozycji balkony lub tarasy, a na parterze także ogródki. Budynki C i D będą stanowiły zamknięcie III etapu inwestycji. W sumie w 2020 roku deweloper Makurat Invest planuje oddać mieszkańcom klucze do 168 mieszkań.

– Na razie skupiamy się na III etapie, ale powoli myślimy też o dalszej rozbudowie Osiedla Złota Reneta. W IV etapie oprócz 5 budynków 6-kondygnacyjnych mamy w planach dużą strefę sportowo-rekreacyjną z wielofunkcyjnym boiskiem, altankami, wiatą grillową i małą architekturą. I jak zwykle, dużo zieleni – mówi nam Pani Stencel.

W standardzie deweloperskim klienci Makurat Invest otrzymują m.in. murowane ścianki działowe, otynkowane i wymalowane na biało ściany i sufity,  wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe, gniazdka i włączniki, wideo-domofony, grzejniki, parapety oraz wykończone posadzki na balkonach. Nowoczesne budynki wyposażone są w windy, hale garażowe i komórki lokatorskie, a także eleganckie przestronne foyer.

Dostępne też lokale usługowe na wynajem

Oprócz mieszkań deweloper ma w swojej ofercie także lokale usługowe na wynajem. – Obecnie dostępne są dwa lokale komercyjne o powierzchni 77 i 94 metrów kwadratowych. Idealnie nadadzą się np. na sklep spożywczy, usługi kosmetyczne, gabinet lekarski lub punkt przedszkolny. Zależy nam, żeby osiedle żyło i miało kompleksową ofertę dla mieszkańców, więc w przyszłości przewidujemy także lokale pod gastronomię – kończy Pani Aurelia.

Reklamy

Więcej szczegółów na stronie internetowej dewelopera oraz w biurze sprzedaży, zlokalizowanym na Osiedlu Złota Reneta przy ulicy Jabłoniowej w Żukowie.

 

Makurat Invest

Jabłoniowa 7, 83-330 Żukowo

www.makuratinvest.pl

sprzedaz@makuratinvest.pl

tel. +48 607 030 845

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*