W. Sankiewicz i „Blisko kobiet” zapraszają kobiety na treningi personalne

W. Sankiewicz i „Blisko kobiet” zapraszają kobiety na treningi personalne

Dietetyk i trener personalny z Kartuz Wojtek Sankiewicz, a także Panie z „Blisko kobiet” zapraszają wszystkie kobiety po okresie ciąży i nie tylko do skorzystania z oferty treningów personalnych, prowadzonych przy ul. Piłsudskiego 43/3 w Kartuzach.

Ciąża to bardzo trudny okres dla ciała kobiety. W trakcie jej trwania większość kobiet przybiera nadmierną tkankę tłuszczową, część zaczyna odczuwać bóle pleców, a niekiedy pojawiają się nawet problemy z nietrzymaniem moczu. Co gorsza stan ten może trwać długo po urodzeniu dziecka.

Naszą misją jest wspieranie kobiet na każdym etapie macierzyństwa i nie tylko. Dlatego stworzyliśmy specjalnie dla was odpowiednią przestrzeń sprzyjającą powrotowi do formy sprzed ciąży, powrotowi do pełnej sprawności fizycznej i zdrowia.

Reklamy

Przygotowaliśmy dla was ofertę treningów personalnych, prowadzonych w naszym kameralnym studio na ul. Marszałka Piłsudskiego 43/3 w Kartuzach, tak abyście nie musiały przejmować się tłumem innych ćwiczących, abyście swobodnie mogły przyjść na trening razem ze swoim dzieckiem, a także ćwiczyć pod okiem wykwalifikowanego trenera.

Aby poznać szczegóły zapraszamy do obejrzenia tego filmu, w którym wszystko dokładnie opowiadamy.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*