Turniej Memoriałowy Braci Pryczkowskich za nami

W ubiegłą sobotę w Kartuzach odbył się XXIV Puchar Kaszub – Turniej Memoriałowy Braci Pryczkowskich, Jana Kuczyńskiego, Andrzeja Formeli, Krzysztofa Niklasa i Damiana Metzy w zapasach w stylu klasycznym. Zawody swoją obecnością uświetnił wicewojewoda Pomorski – Aleksander Jankowski, który w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy wręczył Krzyże Zasługi.

Złoty Krzyż otrzymał Piotr Mazur, a Brązowe Krzyże otrzymali śp. Jacek Wroński oraz Artur Pogosjan. Wręczone zostały także medale 100-lecia Polskiego Związku Zapaśniczego.

W samym turnieju zespołowo 1 miejsce zajął zespół ZKS Granica Gdańsk. Za jego plecami uplasowała się zaraz GKS Cartusia, której zawodnicy wywalczyli 8 medali – w tym cztery złote i dwa srebrne.