Tłumy fanów klubowej muzyki na rozpoczęciu lata w Przodkowie! [ZDJĘCIA]

Tłumy fanów klubowej muzyki na rozpoczęciu lata w Przodkowie! [ZDJĘCIA]

Tegoroczne lato w Przodkowie rozpoczęło się hucznie w klubowych klimatach. Na stadionie gminnym zebrały się tłumy fanów klubowej muzyki. Imprezę poprowadzili DJ Space Kid, DJ Hazel oraz The Prisoners Show jako Gwiazdy wieczoru.

IMG_6993

IMG_6993
Obraz 1 z 37

Miłośnicy klubowej muzyki mieli okazję pobawić się w plenerowej odsłonie imprezy. Na stadionie gminnym w Przodkowie 21 czerwca za konsolą zaprezentowali się: DJ Space Kid, DJ Hazel oraz The Prisoners Show. Huczna impreza przyciągnęła tłumy osób z wielu miejscowości. Wydarzenie swoim setem rozpoczął DJ Space Kid, a po nim wejście miał DJ Hazel wraz ze swoimi dobrze znanymi kawałkami. Na koniec długo wyczekiwani The Prisoner Show zawładnęli sceną swoją muzyką oraz połączonymi z nią efektami specjalnymi. Oprócz rozdanych przez artystów gadżetów i płyt, publiczność miała okazję zrobić sobie zdjęcie z każdym z nich tuż po występie. Klubowa impreza w Przodkowie na pewno na długo pozostanie w pamięci obecnych na niej osób.  

Autor legendarnych tekstów

Dj Hazel to inaczej Michał Orzechowski. Jest to dj oraz producent muzyczny pochodzący z Legionowa. DJ Hazel jest powszechnie kojarzony z legendarnymi tekstami i historyjkami artykułowanymi przez niego podczas swoich setów. „Legenda o zółtym serze”, „Bo najważniejsza jest!!!” oraz „PKP” to teksty które na trwałe przeszły do historii w polskich klubach. Artysta wystąpił na takich wydarzeniach jak: Amsterdam Dance Mission, Sunrise With Ekwador, Viva Beach Party Sopot, Parada Wolności, Terminal Summer Beat, Independence, Sunshine Music Factory oraz Tunel Electrocity. W grudniu 2011 wydał swój pierwszy utwór: „DJ Hazel – I love Poland”.

Zbiegli więźniowie z Alcatraz 

The Prisoners Show jest to muzyczny duet, który swoją oryginalną oprawą uświetnia klubowe imprezy. To nic innego jak dwójka dj’ów, którzy imitują zbiegłych osadzonych z więzienia Alcatraz, traktując klub jako miejsce napadu, a klubowiczów jako zakładników. Brzmi dosyć groźnie, ale nikomu nie dzieje się krzywda. Przebrani za więźniów z maskami paskudnych bobasów zabawiają publiczność muzyką oraz towarzyszącymi jej efektami specjalnymi. Największą karierę zrobili występując w „Mam talent!” w 2016 roku. Swoim nietypowym pokazem oszołomili jury i porwali ich do tańca. Od tamtego czasu są jednym z najbardziej rozpoznawalnych dj’ów na polskiej scenie klubowej. 

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*