Tadeusz Kobiela: Pragnę jak najserdeczniej podziękować wszystkim Wyborcom gminy Sierakowice

Tadeusz Kobiela: Pragnę jak najserdeczniej podziękować wszystkim Wyborcom gminy Sierakowice

„Pragnę jak najserdeczniej podziękować wszystkim Wyborcom gminy Sierakowice, którzy w niedawnych wyborach samorządowych zechcieli się potrudzić, przychodząc do lokalu wyborczego i oddając ponownie głos na moją osobę”

Pragnę jak najserdeczniej podziękować  wszystkim Wyborcom gminy Sierakowice, którzy w niedawnych wyborach samorządowych zechcieli się potrudzić, przychodząc do lokalu wyborczego i  oddając  ponownie głos na moją osobę. Po raz kolejny obdarzyli mnie Państwo swoim zaufaniem, swoim poparciem dla pracy naszego samorządu, a to jest dla mnie dużym wsparciem i pomocą w dalszych poczynaniach. 

Dziękuję również tym, którzy na mnie nie głosowali, ale poczuli potrzebę zatroszczenia się o naszą Małą Ojczyznę. Postaram się i ich racje także uwzględniać w przyszłości.

Wyjątkowo duża liczba biorących udział w głosowaniu (ok.62%) świadczy o wzrastających u nas postawach obywatelskich, o zaangażowaniu w sprawy naszego wspólnego domu. Tę wysoką frekwencję odbieram również jako akceptację naszych dokonań i naszego stylu pracy. Zapraszam więc wszystkich do współpracy na kolejne lata.

Wójt Gminy Sierakowice

Tadeusz Kobiela

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*