Szlachetna Paczka  w Kartuzach: potrzebni wolontariusze!

Szlachetna Paczka w Kartuzach: potrzebni wolontariusze!

Zostało już tylko około 100 dni do finału XVI edycji projektu Szlachetnej Paczki. Po raz kolejny w powiecie kartuskim pomoc otrzymają rodziny i osoby potrzebujące. Chcesz przyłączyć się do akcji? Sprawdź, jak możesz pomóc!

Studniowka-Szlachetnej-Paczki-1

Zdjęcie 1 z 3

M. Konkol, Szlachetna Paczka

W poprzednim tygodniu rozpoczęła się kolejna edycja projektu Szlachetnej Paczki. Finał odbędzie się już za 100 dni, dlatego organizatorzy szukają wolontariuszy. W tym roku w powiecie kartuskim udział biorą Kartuzy i Sierakowice.

Zobacz też: Pożegnanie lata w Kartuzach: mizerna frekwencja [ZDJĘCIA]

Kto możesz zostać wolontariuszem? Każdy, kto skończył 18 lat i chce przyłączyć się do pomocy. Wystarczy zgłosić chęć udziału poprzez stronę: www.superw.pl.

Reklamy

Zadania wolontariusza nie są trudne. Będzie on musiał odnaleźć rodziny najbardziej potrzebujące i pomóc im nawiązać kontakt z darczyńcami. Ze wszystkimi wolontariuszami zorganizuje XVI finał Szlachetnej Paczki oraz pomoże stworzyć podsumowanie wydarzenia.

Udział w projekcie zapewni wolontariuszom rozwój umiejętności interpersonalnych. Organizatorzy przygotowali dla wolontariuszy szereg szkoleń i przy okazji mnóstwo dobrej zabawy. Zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału w XVI edycji Szlachetnej Paczki.

Skomentuj: Szlachetna Paczka w Kartuzach: potrzebni wolontariusze!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*