Syldar coraz bliżej mistrzostwa Somonińskiej Ligi Halówki

Syldar coraz bliżej mistrzostwa Somonińskiej Ligi Halówki

W sobotę odbyła się dziewiąta kolejka Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. W pierwszym meczu zagrały drużyny bezpośrednio walczące o podium ligi i zgodnie z oczekiwaniami był on zacięty do samego końca.

Ajax

Zdjęcie 1 z 11

W sobotę odbyła się dziewiąta kolejka Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. W pierwszym meczu zagrały drużyny bezpośrednio walczące o podium ligi i zgodnie z oczekiwaniami był on zacięty do samego końca. Mimo prowadzenia do przerwy 3:2 Dav Tynk Team Kartuzy przegrał 3:4 z Ajaxem Kamienica. W drugim spotkaniu niespodziewanie spory opór liderowi Syldarowi Kiełpino postawiła FC Buka Goręczyno przegrywając jednak 7:10. Główna w tym zasługa Sebastiana Magulskiego, strzelca wszystkich siedmiu bramek dla drużyny z Goręczyna. Dla zwycięzców cztery bramki zdobył wicelider klasyfikacji strzelców Dawid Gliwa.

W kolejnym meczu wyżej notowany zespół Usług Stolarskich Grzybno przegrał z lepiej dysponowanym No Name Kartuzy 0:2. W czwartym spotkaniu zagrały znów zespoły walczące o miejsce na podium i po bardzo wyrównanym meczu ostatecznie Gruntcase Żukowo pokonał Bell Dom – Borowiec 5:3. W ostatnim meczu zagrał wicelider Atom Goręczyno z „czerwoną latarnią” ligi Young Boys Egiertowo. Do przerwy niespodziewanie drużyna z Egiertowa postawiła wysoko poprzeczkę faworytom i przegrywała 1:2. W drugiej połowie górę wzięło większe ogranie zawodników Atomu, którzy pokonali przeciwników 8:1. Hat-trickiem w tym meczu popisał się Szymon Lahuta.

Reklamy

W najbliższą sobotę 26 stycznia roku odbędzie się już dziesiąta i zarazem przedostatnia kolejka spotkań tegorocznej ligi. Najciekawiej zapowiadają się pierwszy mecz pomiędzy wiceliderem Atomem Goręczyno z mającym jeszcze szanse na podium Bell-Dom Borowiec oraz ostatni, w którym lider Syldar Kiełpino zagra z czwartym Ajaxem Kamienica. W przypadku zwycięstwa drużyna z Kiełpina zapewni sobie mistrzostwo ligi.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*