Sulęczyno, Kłosowo. Włamują się na posesje. Poruszają się czarnym samochodem

Sulęczyno, Kłosowo. Włamują się na posesje. Poruszają się czarnym samochodem

Policja poszukuje przestępców, odpowiedzialnych za włamania na terenie Kłosowa (gm. Przodkowo) i Sulęczyna do prywatnych domostw. Włamywacze poruszają się czarnym kombi. O sprawie zrobiło się głośno kilka dni temu w mediach społecznościowych. „Okradli nasz dom w ciągu 6 minut, dopóki nie włączył się alarm i ich nie spłoszył, ukradli wartościowe rzeczy” – pisze jedna z pokrzywdzonych. Zobacz zdjęcia i wideo z kamer monitoringu – może rozpoznasz sprawców!

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach pracują nad zatrzymaniem sprawców kradzieży z włamaniem, do których doszło w ostatnim czasie na terenie powiatu kartuskiego. Mundurowi w miejscach, gdzie doszło do zdarzeń, m. in. zabezpieczyli ślady włamania, monitoring oraz przesłuchali świadków.

Policjanci weryfikują uzyskane do tej pory informacje i dążą do jak najszybszego zatrzymania sprawców przestępstw. Osoby mające jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w zatrzymaniu przestępców, proszone są o kontakt z policją.

Reklamy

O sprawie głośno było w ostatnich dniach w mediach społecznościowych. Mieszkańcy Sulęczyna i Kłosowa (gm. Przodkowo) zaalarmowali, że do włamań na teren ich posesji doszło w zaledwie kilka minut i to w środku dnia. Nie brakuje zdjęć z kamer monitoringu.

-Dnia 14 sierpnia o godzinie 13.55 złodzieje okradli nasz dom w ciągu 6 minut, dopóki nie włączył się alarm i ich nie spłoszył, ukradli wartościowe rzeczy – pisze w mediach społecznościowych jedna z pokrzywdzonych. – Prosimy o pomoc, jeśli ktoś widział jakąś sytuację albo poznaje samochód lub osoby z fotografii, proszę o kontakt.

Włamanie w Sulęczynie również zarejestrowała kamera monitoringu. Złodziej przeskoczył przez ogrodzenie posesji. Na miejsce podjechał czarnym kombi.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*