fot. A. Hinc / zKaszub.info

Niedługo Sobótki w Żukowie! Weź udział w konkursie na „Najpiękniejszy Wianek Świętojański”

Podczas Sobótek w Żukowie ponownie poznamy zwycięzce konkursu na „Najpiękniejszy Wianek Świętojański”. Organizatorzy już dzisiaj zapraszają chętnych do uczestnictwa. Wianki można wykonać zarówno przed imprezą i przynieść je komisji konkursowej, jak i przygotować na miejscu pod opieką instruktorek.

fot. A. Hinc / zKaszub.info

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest: złożenie gotowego wianka lub przygotowanie go na miejscu pomiędzy godz. 17:00 a 18:45 w dniu 23.06.2018 r. w namiocie przy scenie w Parku Nad Jeziorkiem. Wianek musi być wykonany ze świeżych kwiatów, gałązek, liści i ziół dobranych według tradycji Nocy Świętojańskiej. Materiały roślinne, plastyczne i techniczne będą dostępne na stanowisku prowadzenia warsztatów.

Wianek powinien mieć trwale przymocowaną jedną lub więcej świec, średnica wianka powinna wynosić do 30 cm, wianki powinny być opisane imieniem i nazwiskiem autora/autorki. Formularz zgłoszeniowy wraz z klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych i opcjonalnie klauzulą wyrażenia zgody na wykorzystania wizerunku (formularze i zgody dostępne są tutaj – REGULAMIN KONKURSU WIANKI 2018) należy dostarczyć do namiotu organizatora.

Reklamy

Dla zwycięzców przewidziano nagrody ufundowane przez Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie, zaś każdy z uczestników konkursu otrzyma drobny upominek.

Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 23.06.2018 r.ok. godz. 19:10 na scenie w trakcie imprezy „Sobótki”. Po ogłoszeniu werdyktu nastąpi wręczenie nagród oraz symboliczne puszczanie wianków.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*