Spotkanie ws. gazyfikacji w Łapalicach

Spotkanie ws. gazyfikacji w Łapalicach

Z inicjatywy władz gminy oraz sołtysa Łapalic mieszkańcy będą mogli wziąć udział w spotkaniu informacyjnym. Poruszaną kwestią będzie sprawa gazyfikacji. Istotna będzie frekwencja.

Już w najbliższy czwartek o godz. 18 mieszkańcy sołectwa Łapalice będą mogli wyrazić swoje zdanie o planowej gazyfikacji Łapalic. Wciąż nie ma decyzji ostatecznych – w związku z tym władze gminy zawracają uwagę na frekwencję, która będzie odgrywać istotną rolę. Duża liczba mieszkańców obecnych w czasie spotkania może być czynnikiem przesądzającym w tej kwestii.

Specjalne zaproszenie wystosowały władze gminy oraz Polska Spółka Gazownictwa Oddział Zakład Gazowniczy w Gdańsku:

Reklamy

Szanowni Mieszkańcy oraz przedsiębiorcy sołectwa Łapalice!

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące gazyfikacji Łapalic. Spotkanie odbędzie się 22 marca o godzinie 18:00 (czwartek) w strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Łapalicach, ul. Chmieleńska 11.

Inicjatorami spotkania są Mieczysław Grzegorz Gołuński, Burmistrz Kartuz, Arkadiusz Socha, radny kartuskiej RM oraz Jan Pogodziński, sołtys sołectwa Łapalice. W spotkaniu na prośbę władz Gminy Kartuzy będą uczestniczyli przedstawiciele Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o.

Liczymy na Państwa liczne uczestnictwo w spotkaniu, które unaoczni zainteresowanie mieszkańców Łapalic zmianą systemu ciepłowniczego miejscowości. 

Jednocześnie informujemy, że na obecnym etapie nie zapadły jeszcze ostateczne decyzje ze strony spółki gazowniczej w sprawie gazyfikacji Łapalic, dlatego też Państwa obecność jest niezwykle ważna.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*